Cykl: Moje hobby
05-03-2020
Przepraszamy,
spotkanie odwołane!
Biblioteka w Bninie zaprasza na spotkanie
z cyklu Moje pasje

12 marca  (czwartek)
o godz. 17.15

Temat: Florystyka na co dzień

Fot.:https://pixabay.com/pl/photos/lilac-bukiet-wazon-pi%C4%99kny-kwiat-1914124/

Zapisy w filii w Bninie

Administratorem danych osobowych jest Biblioteka Publiczna w Kórniku ul. Poznańska 65, 62-035 Kórnik, reprezentowana przez Dyrektora, z administratorem można się skontaktować poprzez  adres email: biblioteka.publiczna@kornik.pl
Udział w Imprezie jest dobrowolny, organizator informuje, że przebieg imprezy może być utrwalany w formie zapisu fotograficznego, filmowego oraz dźwiękowego. Uczestnictwo w Imprezie jest jednoznaczne z akceptacją „Regulaminu imprez organizowanych przez bibliotekę Publiczną w Kórniku”.Z treścią Regulaminu oraz pełną informacją dot. przetwarzania danych osobowych można się zapoznać  na stronie www.biblioteka@.kornik.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Administratora.